درز تصاویر اولین پرینتر سه بعدی شیائومی (‌شایعه)

درز تصاویر اولین پرینتر سه بعدی شیائومی

درز تصاویر اولین پرینتر سه بعدی شیائومی


تصاویر منتشر شده، نشاندهنده ی این است که Xiaomi Inc بزودی اولین پرینتر سه بعدی خود را روانه ی بازار خواهد کرد.

درز تصاویر اولین پرینتر سه بعدی شیائومی

از زمان تأسیس شرکت تجهیزات الکترونیکی چینی Xiaomi Inc در سال 2010، این شرکت در حیطه ی گوشی های هوشمند، لپتاپ، اپلیکیشنهای موبایل و محصولات الکترونیکی مصرفی، برای خود اسم و رسمی بر هم زده و بازه ی گسترده ای از محصولات دارای قیمت رقابتی را به بازار عرضه کرده است. اکنون، با مشاهده ی برخی از تصاویر منتشر شده از محصول جدید، به نظر میرسد این شرکت خصوصی بدنبال وارد شدن به عرصه ی جدیدی است: دنیای تولید افزایشی.

درز تصاویر اولین پرینتر سه بعدی شیائومی

این تصاویر، که بر روی سایت GizmoChina منتشر شدند، نشاندهنده ی یک پرینتر سه بعدی Desktop است که هنوز وارد بازار نشده و دارای لوگوی شرکت Xiaomi Inc یعنی “Mi” است. اگرچه بسیاری از جزییات رسمی هنوز منتشر نشده اند، گمانه زنی ها بیانگر این است که این شرکت تجهیزات الکترونیک چینی، بزودی رسماً اولین پرینتر سه بعدی خود را به بازار عرضه خواهد کرد.

از تصاویر منتشر شده اینگونه برداشت میشود که این پرینتر، یک قطعه ی دیجیتال و نسبتاً بزرگ بوده و از مواد نازک و شیشه ای ساخته شده است. بخش دیگر تصاویر، که تصاویر حقیقی پرینتر سه بعدی هستند، الزاماً بیانگر همان مشخصات هستند. با نگاه کردن به تصاویر، بدنه ی پرینتر سه بعدی Xiaomi اساساً از پلاستیک ساخته شده، و دارای اجزای فلزی و قسمت درونی الکترونیکی است.

درز تصاویر اولین پرینتر سه بعدی شیائومی

این پرینتر سه بعدی، که دارای شکل زیبایی مانند پارچه ی آب معروف Brita است، دارای یک پوشش مشبک در بالا است (برای گردش و تهویه ی هوا)، و یک در، در قسمت پایین، که پرینت های تمام شده از آن قسمت خارج میشوند. بخش اعظم جزییات فنی این پرینتر، نامشخص هستند-مانند حجم عملیاتی، ابعاد کلی و قیمت-ولی به نظر میرسد پرینتر سه بعدی مذکور، برای تازه کاران وارد بازار میشود، چراکه قاب و ترکیب آن نسبتاً کوچک و ساده هستند. همچنین، زمانیکه Xiaomi Inc در نهایت اولین پرینتر سه بعدی خود را وارد بازار کند، نمیتوانیم قیمت آن را حدس بزنیم. بخصوص با در نظر گرفتن اینکه قیمت آن در مقایسه با محصولات سایر شرکتها، رقابتی است.

درز تصاویر اولین پرینتر سه بعدی شیائومی

البته موارد اشاره شده، جزییاتی است که درباره ی پرینتر سه بعدی Xiaomi Inc میدانیم، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم چطور و چگونه این شرکت تجهیزات الکترونیکی، که چهارمین شرکت بزرگ تولید کننده ی گوشیهای هوشمند در جهان است، اولین اقدام خود مبنی بر ورود به عرصه ی پرینترهای سه بعدی را اعلام خواهد کرد. منتظر خبرهای بیشتر باشید.    


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت