خدمات سی ان سی فوم قالب تزریق
ساخت قالب تزریق توسط تراش سی ان سی فوم
نوامبر 27, 2021
آنجا که هنر و صنعت بهم می‌رسند استفاده از سی‌ ان‌ سی فوم در هنر
آنجا که هنر و صنعت بهم می‌رسند: استفاده از سی‌ ان‌ سی فوم در هنر
فوریه 23, 2022

استفاده هنرمند از سی ان سی فوم برای خلق اثر

آیا می‌توان هنر را تعریف کرد؟ لئو تولستوی آن را “ابزاری برای پیوند میان انسان‌ها، مرتبط کردن آنها به واسطه احساسات یکسان، و ضرورتی برای زندگی همراه با رفاه و پیشرفت افراد و بشریت” نامیده است. اسکار وایلد هنر را “شدیدترین شیوه فردگرایی شناخته شده برای جهان” تعریف کرده است. پس، به عبارت دیگر، خیر. اما آیا می‌توان تعریفی از هنرمند حرفه‌ای ارائه کرد؟
وقتی برچسب‌ها مهمند
ضرورت تشخیص اینکه چه کسی هنرمند حرفه‌ای است یا نیست، همیشه وجود دارد. این مسئله می‌تواند برای توصیف کارگاه هنری یا محل زندگی اختصاص یافته به هنرمندان ضروری باشد. همچنین، در زمانی که هنرمندان در سرشماری به حساب امده و شمارش می‌شوند، و ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد، یا درخواست وجه هستند، مورد نیاز است. محققان مختلف، در رابطه با پیگیری مواردی همچون روند اشتغال هنرمندان یا مزایای اقتصادی جوامع خلاق بررسی‌های متعددی انجام داده‌اند. با این حال، در مقایسه با مشاغلی که به مجوز و پروانه، یا حتی گزارش درآمد گزارش نیاز دارند، برچسب “هنرمند” می‌تواند ذهنی باشد.
اثبات اینکه فردی واقعاً و به صورت حرفه‌ای هنرمند است، مهم‌تر از صرفاً بزرگ جلوه دادن و خودنمایی است. پس بیایید به بررسی چند تعریف بالقوه بپردازیم.


شغل یک هنرمند هنر است
دولت فدرال، هنرمندان را به دو روش به عنوان حرفه‌ای متمایز می‌کند. اداره سرشماری، هر ده سال، بررسی ملی گسترده‌ای انجام داده، و با نظرسنجی از جامعه آمریکایی، منابع پرداخت به مشاغل را مورد بررسی قرار می‌دهد. اداره کار، بنیاد ملی هنر، و سایر سازمان‌ها از این داده‌ها استفاده می‌کنند.
افرادی که بیش از یک منبع درآمد دارند، در زمره مشاغلی با ساعات کاری بیشتر قرار می‌گیرند. از آنجا که تمرکز، به جای زمان صرف شده در کارگاه هنری یا تمایل به فروش هنر، بر اشتغال با حقوق است، احتمالاً بسیاری از هنرمندان نادیده گرفته می‌شوند و از این رو هنرمند به حساب نمی‌آیند. این به صورت فردی بی اثر است، اما یک سیاست ملی منفی وجود دارد. اگر این گروه به میزان قابل توجهی کم درنظر گرفته شوند، احتمال اینکه قانونگذاران پولی را برای هنر منظور کرده یا قوانینی به نفع هنرمندان ایجاد کنند، کم است.


هنرمندان از هنرشان بهره می‌برند
دیدگاه سازمان خدمات درآمد داخلی در مورد اینکه چه کسی صلاحیت هنرمند نامیده شدن را دارد، محدود است. سازمان خدمات درآمد داخلی، از 9 معیار برای متمایز ساختن هنرمندان حرفه‌ای از کسانی که برای سرگرمی به هنر می‌پردازند استفاده می‌کند. هنرمندان حرفه ای‌ها ممکن است هزینه‌های خود را کسر کنند و این در گروه دوم ممکن نیست:
آیا فعالیت به صورت تجاری انجام می‌شود؟
آیا هنرمند قصد دارد فعالیت هنری را سودآور کند و ابزار ها و ماشین آلات مثل ربات و سی ان سی فوم استفاده کند؟
آیا فرد کاملاً یا تا حدی به درآمد بدست آمده از کار هنری وابسته است؟
آیا ضرر‌های تجاری قابل انتظارند، یا به دلیل شرایطی، خارج از کنترل هنرمند هستند؟
آیا طرح‌های تجاری برای بهبود قابلیت سوددهی تغییر می‌کنند؟
آیا هنرمند دانش سودآور کردن فعالیت را دارد؟
آیا این هنرمند در فعالیت‌های حرفه‌ای قبلی موفق بوده است؟
آیا فعالیت در بعضی سال‌ها به سود دهی رسیده یا خیر، و اگر چنین است، سود آن چقدر بوده است؟
آیا این هنرمند در آینده سود دهی خواهد داشت؟
لازم نیست که هنرمند به هر سؤالی برای کسر قانونی هزینه‌های مرتبط به کسب و کار جواب “مثبت” دهد. این هزینه‌ها می‌توانند شامل هزینه لوازم و تجهیزات هنری، اجاره کارگاه هنری یا استودیو، سفر، هزینه‌های آموزشی و تبلیغات باشد. اما سازمان خدمات درآمد داخلی، برای نشان دادن اینکه هنرمند طی سه سال از یک دوره پنج ساله، در تلاش برای کسب سود بوده، به مدرک نیاز دارد.
اعتبار نامه‌های هنری، که معمولاً برای مجموعه‌داران و منتقدان مهم نیست، ممکن است به هنرمند در اینکه برای اهداف مالیاتی خرفه‌ای است یا خیر، کمک کند. این موارد شامل کسب مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در هنر‌های زیبا، عضویت در انجمن هنرمندان، تجربه تدریس هنر، حضور در فهرست آثار هنری و یک تاریخچه حضور در نمایشگاه است.
هنرمندان حرفه‌ای به کارگاه هنری نیاز دارند
سازمان‌های متعددی وجود دارند که گواهی واجد شرایط بودن هنرمندان برای اجاره یا خرید آپارتمان‌ها با فضای مسکونی و استودیویی را صادر می‌کنند. کمیته‌های صدور گواهینامه هنرمند نیاز متقاضی به فضا و صلاحیت آن‌ها به عنوان یک هنرمند جدی را بیش از حرفه‌ای تعیین می‌کنند. طبق دستورالعمل‌های صدور گواهینامه هنرمند اداره بازسازی بوستون در ماساچوست، ” هر هنرمندی که بتواند به کمیته‌ای متشکل از همتایان نشان دهد که اخیراً به عنوان هنرمند آثاری داشته و برای حمایت از آن کار به فضایی به سبک خانه نیاز دارند، واجد شرایط است”. تعریف مورد استفاده این کمیته‌ها با تمرکز بر عوامل ذهنی کاملاً انعطاف‌پذیر است.کارگاهی مجهز به ابزار آلات و ماشین آلات سی ان سی فوم و پرینتر سه بعدی برای یک مجسمه ساز بسیار پر کاربرد است.
کمیته صدور گواهینامه هنرمند سازمان امور فرهنگی نیویورک سیتی به “ماهیت تعهد هنرمند به شکل هنری خود به عنوان حرفه اصلی اش” توجه دارد. این به جای مجموعه‌ای دشوار از نمایشگاه‌ها، فروش‌ها، جوایز، عضویت‌ها، که بیشتر متقاضیان را رد صلاحیت می‌کنند، برای ارزیابی استفاده می‌شود.
هنرمندان به عنوان پیمانکاران مستقل
هنرمندان، به طور کلی، خوداشتغال هستند. آن‌ها در کارگاه‌های هنری خود کار می‌کنند، ساعات کاری خود را تنظیم کرده و اشیایی را که خود ساخته‌اند خلق می‌کنند.حتی از ابزارها و ماشین آلات هم استفاده می کنند. خدمات سی ان سی فوم 5 محور یکی از این ابزارهاست. اما گاهی برای فرد دیگری کار می‌کنند. مثلاً، ممکن است به عنوان دستیار استودیو کار کرده یا مسئول تولید یک اثر هنری باشند. در این شرایط، اساساً به خاطر مسأله کپی رایت، تعریف بسیار مهم است. یک کارمند حقوق می‌گیرد، ساعات مشخصی کار می‌کند و در مورد روش انجام وظایف، دستورالعمل‌های صریحی به او داده می‌شود. در نتیجه، کار خلاقانه‌ای که در شغل خود انجام می‌دهد، کاملاً متعلق به کارفرما است.
با این حال، اینکه هنرمندان به خاطر دستیار بودن مالیات نمی‌پردازند، و آن‌ها را به جای کارمند، پیمانکار مستقل می‌نامند، معمول است. از این رو، دستیارانی که پیمانکاران مستقل هستند، درصورت مشارکت مستقیم در اثر هنری تکمیل شده، می‌توانند مبنایی قانونی برای در نظر گرفتن تألیف مشترک آثار هنرمندان داشته باشند. این حقی است که کارمندان ندارند. طبق اظهارات جاشوا کافمن، وکیلی از واشنگتن دی سی که اغلب نماینده هنرمندان است، این تألیف مشترک به میزانی که دستیار بتواند ثابت کند ایده‌های اصلی و تصمیم‌گیری او بخشی از کار نهایی است، بستگی دارد. چندین شکایت وجود دارند که از دستیاران سابق برای مالکیت مشترک کپی رایت آثار، مطرح شده‌اند. اما همگی خارج از دادگاه حل و فصل شده‌اند.
هنرمندان خود را هنرمند می‌نامند
طبق نظر مارسل دوشان، هنرمند، هنر را تعریف می‌کند. و اینکه امروزه هنرمندان نیز کیستی و چیستی خود را تعریف می‌کنند، به نظر درست می‌رسد. تعاریف، ماهیتی محدود‌کننده دارند، در حالی که هنر و سازندگان آن به دنبال گسترده و فراگیر بودن هستند. ذکر اینکه چه چیزی یک هنرمند را حرفه‌ای می‌کند، می‌تواند ساده‌تر از چیزی باشد که هنرمند را تعریف می‌کند. و بخشی از کار یک هنرمند، درک این است که هنرمندان، چه از جانب کمیته صدور گواهینامه‌ای که می‌خواهد هنر را ببیند، چه یک منبع مالی که می‌خواهد طرح هنرمند را بخواند، و چه دولتی که می‌خواهد رسید‌ دریافت‌ها و پرداخت‌ها را مشاهده کند، چگونه دیده می‌شوند و چه انتظاری از آن‌ها می‌رود.

خدمات سی ان سی فوم نیکانو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *