تایم لپس پرینت سه بعدی برج ایفل

اخبار اختصاصی نیکانو


از آنجایی که می توانیم از پرینتر سه بعدی در هر زمینه ای دوست داریم استفاده کنیم و هیچ محدودیتی نداریم، اینبار بسراغ پرینت سه بعدی ماکت برج ایفل پاریس رفتیم.طرح آماده این مدل را میتوانید از اینجا دانلود کنید.

ارتفاع این ماکت 20 سانتیمتر می باشد که با متریال PLA طلایی رنگ با ضخامت 300 میکرون و 30 درصد Fill Density پرینت شده است.بد نیست کمی هم در رابطه با تاریخچه برج توضیح دهیم و پس از آن می توانید تایم لپس پرینت سه بعدی ماکت را مشاهده کنید.

برج ایفل برجی فلزی در میدان شان دو مارس و در کنار رود سن واقع در شهر پاریس است و امروزه به عنوان نماد فرانسه شناخته می‌شود.ایفل پربازدیدترین بنای جهان و یکی از شناخته‌شده‌ترین بناها در جهان است.ساخت برج ایفل در سال ۱۸۸۷ آغاز و در ۳۱ مارس ۱۸۸۹ به پایان رسید. در آغاز برج ایفل برای نمایشگاه جهانی و به مناسبت صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شد.ساخت برج ایفل دو سال و دو ماه طول کشید. ۸۵۰ نفر در ساخت آن کار کرده‌اند. این برج از ۱۸ هزار و ۳۸ قطعه ساخته شده است و برای اتصال آن‌ها از ۲ و نیم میلیون پیچ مهره و میخ پرچ استفاده شده است. ارتفاع برج ۳۲۴ متر است که در زمان خود مرتفع‌ترین برج جهان بوده است. وزن برج ایفل بیش از ۱۰ هزار تن است که ۷ هزار و ۳۰۰ تن آن فولاد است.

photo_2015-11-25_12-14-15


خدمات پرینت سه بعدی نیکانو

اگر اینستاگرامی هستید @Nikano_3dp را دنبال کنید.

به کانال نیکانو در تلگرام بپیوندید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
پرینت سه بعدی