راهنمای طراحی پرینت سه بعدی SLA
آگوست 14, 2017
خدمات پرینت سه بعدی دندانپزشکی
سپتامبر 10, 2017

جنس مجسمه پرینت شده چیست؟
با مواد  PLA پرینت می شود .نوعی پلاستیک محکم.
محدودیت های مجسمه پرینت شده چیست؟

گرمای شدید قطعه پرینت شده را خراب می کند.در صورتی می خواهید از مجسمه پرینت شده در یک فضای بسته ( مثلا منزل، دفتر کار و ...) استفاده کنید مشکلی نخواهید داشت.اما برای فضای بیرون خیر.مناسب نیست.

می خواهم مجسمه را در فضای باز قرار دهم.

در صورتی که می خواهید سفارش خود را در فضای بیرونی قرار دهید که در معرض باد، باران و افتاب قرار بگیرد، لازم است ابتدا طرح پرینت شود و بوسیله گزینه های دیگر مانند فایبر، برنز و سرامیک قالب گرفته شود.بدیهی است که این موارد هزینه بسیار بیشتر از مورد پرینت شده دارد.

آیا محدودیت سایز وجود دارد؟

خیر.هیچگونه محدودیت سایزی برای مجسمه وجود ندارد.از مجسمه های کوچک 5 سانتی تا مجسمه ی 3 متری (حتی کوچکتر و بزرگتر)

هزینه های طراحی سه بعدی مجسمه سازی
در مورد هزینه طراحی نمی توانیم تعرفه ی دقیقی را مشخص کنیم.عامل مهم در هزینه ی طراحی زمان می باشد.نیکانو با بهترین 3D Artist ها همکاری می کند و هیچ محدودیتی در زمینه طراحی نمی باشد.

امروزه با فراگير شدن تکنولوژي پرينت سه بعدي ، هنر مجسمه سازي نيز دستخوش تغييراتي شده است. درست است که از لحاط هنري، ارج مجسمه سازي با دست جاي خود را دارد اما تکنولوژي در مسير سهولت دادن به تمامي امور به سرعت در حال پيشرفت است. با استفاده از نر افزارهاي کامپيوتري، ساخت بوسيله پرينتر سه بعدي ، و طراحان و همکاران با استعداد مجموعه نيکانو شما مي توانيد هر انچه که در ذهن خود داريد را عملي کنيد. مي توانيد طرح دلخواه خود را بوسيله طراحي عملي کنيد و يا اگر ايده اي نداريد از ما کمک بگيريد.در نهايت مي توانيد قبل از شروع پروسه پرينت، طرح نهايي خود را در کامپيوتر مشاهده کنيد. سوالات متداول در زمينه مجسمه سازي

 

طراحی سه بعدی تندیس پروفسور مریم میرزاخانی

خدمات به 2 روش  FDM و SLA انجام مشود


مجسمه سازی در مجموعه نیکانو تلفیقی از هنر و تکنولوژی می باشد.طرح با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری اجرا می شود.بوسیله پرینتر سه بعدی چاپ و بوسیله دست عملیات فینیشینگ روی آن انجام می شود.

حال مهمترین مزیت این روش ، مشاهده نمونه نهایی قبل از اجرا می باشد.می توان هم در کامپیوتر مشاهده کرد و یا اینکه حتی یک نمونه بسیار کوچک با کیفیت با پرینت سه بعدی SLA داشت.نکته ای که باید برای شما روشن باشد این است که هیچ محدودیتی در خلق مجسمه سازی و انچه در ذهنتان است ندارید. این روش برای دکوراسیون های داخلی، دفاتر، کافی شاپ ها و سایر مکان ها بسیار مناسب می باشد.

در صورتی که هر گونه سوال در مورد خدمات ما دارید با شماره 76264794 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *