خدمات پرینت سه بعدی دندانپزشکی
سپتامبر 10, 2017
سپتامبر 17, 2017

مراحل ثبت سفارش

مشتریان عزیز علاوه بر مراجعه حضوری می توانند بصورت غیر حضوری نیز سفارش خود را ارسال کنند.

مراحل :

۱- ابتدا فایل سه بعدی مورد نظر را در قالب فرمت STL یا OBJ به آدرس ایمیل Nikan3dprint@gmail.com ارسال نمایید.در صورتی که فایل شما حجیم می باشد و قادر به ارسال از طریق ایمیل نمی باشید، می توانید فایل خود را آپلود کنید.

۲- پس از بررسی فایل ٬ پیش فاکتوری شامل مدت زمان پرینت ٬ هزینه ٬تاریخ تحویل و مبلغ پیش پرداخت برای شما ارسال می شود.

۳- در صورت موافقت ٬ سفارش دهنده می بایست پیش پرداخت را به شماره کارت 6219861030651185 بنام آرمین حسام پور  واریز کند و پس از اطلاع رسانی ٬فایل مورد نظر در نوبت پرینت قرار گیرد.

4- در انتها با سفارش دهنده جهت تحویل پروژه تماس گرفته خواهد شد.

کیفیت پرینت سه بعدی FDM چگونه است

در روش FDM  با ذوب شدن رشته پلاستیکی و قرار گرفتن لایه لایه روی هم در محور Z در نهایت فایل سه بعدی چاپ می شود.در تکنولوژی FDM با بهترین حالت چاپ، باز هم لایه های پرینت با چشم دیده می شود.

امکان پرینت با ضخامت لایه 100 تا 300 میکرون امکان پذیر می باشد.هر چه ضخامت لایه کمتر باشد خروجی کار تمیز تر و هزینه کار بیشتر می شود.

مشخصات پرینت سه بعدی FDM

پرینتر سه بعدی FDM

سایز پرینتر : 23 در 29 در ارتفاع 40 سانتیمتر

دقت پرینت: ۱۰۰ میکرون

ضخامت لایه ها: 60 تا 300 میکرون (قابل تنظیم)

قیمت : تماس بگیرید

متریال مورد استفاده برای پرینت FDM چیست؟
متریال مورد استفاده جهت پرینت سه بعدی پلاستیک  PLA می باشد. جهت آشنایی بیشتر با متریال PLA اینجا کلیک کنید.
نکات مهمی که مشتری در رابطه با سفارش چاپ سه بعدی باید بداند

چاپ سه بعدی معجزه گر نیست.در واقع یک شخصی که آشنایی متوسط با مکانیک و و کمی الکترونیک داشته باشد می تواند با کمی تحقیق در اینترنت و با تهیه یک سری قطعات اولیه برای خود یک پرینتر سه بعدی بسازد.نکته مهم در این است که توقع خود از چاپ سه بعدی FDM را مشخص کنیم.

پایه و اساس یک پرینت سه بعدی با کیفیت، طراحی اصولی اولیه است.مهم نیست با چه نرم افزار سه بعدی طراحی کرده اید مهم این است که هنگام طراحی این نکته را به خود یاد آوری کنید که « همین چیزی که دارم طراحی میکنم قرار که پرینت بشه ».پس اگر در طرح خود (بخصوص کارهای بزرگ، ماکت های معماری و قطعات دارای مکانیک) اصول اولیه و پایه ای طراحی صحیح را رعایت نکنید، به همین میزان باید توقع خود را از کیفیت پرینت شده ی طرح خود پایین بیاورید.

خدمات پرینت سه بعدی FDM با استفاده از یک فیلامنت یا رشته پلاستیکی کار می کند که از کویل باز شده و ماده را برای یک نازل اکستروژن تامین می کند که می تواند جریان را فعال و غیر فعال سازد. برای ذوب ماده، نازل گرم شده و با مکانیسم کنترل شده عددی، می تواند در جهات افقی و عمودی حرکت کند. شی موردنظر از طریق اکستروده نمودن ماده ذوب شده برای تشکیل لایه ها تولید می شود چرا که ماده بلافاصله بعد از اکستروژن از نازل سخت می شود.
  • موارد استفاده از تکنولوژی  FDM :
  • ماکت سازی
  • مجسمه سازی
  • نمونه سازی قطعات صنعتی
  • نمونه جهت قالب گیری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *