کیت دستگاه آبکاری مس برای آبکاری قطعات پرینت سه بعدی
نوامبر 24, 2015
پرینت سه بعدی کفش های ورزشی
نوامبر 26, 2015

معرفی سرويس اينترنتی 3DprintCloud

اخبار دنیای پرینت سه بعدی


سرویسی که امروز قصد معرفی آن را دارم  متعلق به  شرکت Materialise يکی از پيشروترين اين شرکت ها در زمینه پرینتر سه بعدی می باشد.اين شرکت در کشور بلژيک مستقر است و عمده فعاليتش توليد نرم افزارها و راه حل های مرتبط به پرينتر سه بعدی و سرويس پرينت سه بعدی مرتبط با صنايع مختلف از قبيل خودرو سازی، هوا و فضا و غيره است. اين شرکت کار خود را در سال 1990 آغاز کرده و از آن به بعد در حال توسعه فعاليت های خود می باشد.

 معرفی سرويس اينترنتی 3DprintCloud

 معرفی سرويس اينترنتی 3DprintCloud

اخيراً اين شرکت اقدام به راه اندازی وب سايتی نموده که بسيار دوست داشتنی و کاربرديست و کليه ابزارهای مورد نياز براي آماده سازی يک مدل سه بعدی جهت پرينت را بصورت آنلاين يک جا فراهم آورده است. اين سرويس اينترنتی از طريق این لینک قابل دسترس است و برای هنرمندان، توليد کنندگان، طراحان، مهندسين و صاحبان صنايع کوچک و همه کسانی که به دنبال سرويسهای سريع آماده سازی نمونه قابل پرينت هستند طراحی شده , در اين سرويس اينترنتی ابزار مورد نياز برای تبديل فرمت فايل، بهينه سازی مدل، ايراديابی و رفع ايرادهای مدل سه بعدی فراهم شده و به راحتی می توان از آنها استفاده کرد.اين شرکت از کليه علاقه مندان به پرينتر سه بعدی دعوت نموده که از اين سرويس استفاده کرده و تجربه خود را در استفاده از ابزارهای هوشمند و قدرتمند فراهم شده افزايش دهند.

 معرفی سرويس اينترنتی 3DprintCloud
مدير اين شرکت بيان می کند که وقتی آنها اولين پرينتر سه بعدی خود را در سال 1990 سفارش دادند با مشکل توليد فايلهای آماده پرينت مواجه بودند و اين باعث شد تا خيلي زود بر روی سيستمی کار کنند که اين مشکل را برطرف نمايد. اين شرکت اميدوار است با راه اندازی اين سرويس اينترنتی , استرس ناشی از طراحی مدل سه بعدی و تبديل آن به فايل قابل پرينت را از بين ببرد و به علاقه مندان اين اجازه را بدهد تا بيشتر بر روی طرح های خود تمرکز کنند تا بر روی مشکلات ناشی از پرينت.

 معرفی سرويس اينترنتی 3DprintCloud

در حال حاضر اين شرکت از کاربران و علاقه مندان خواسته است تا با استفاده از اين پلتفرم طراحی شده مشکلات خود را برطرف کنند , اين کار باعث خواهد شد تا اين شرکت نيز بتواند در جهت بهبودی اين سرويس اينترنتی و ارتقاء آن تلاش کند.بنابر اظهارات اين شرکت، بازخوردهای استفاده کنندگان اين سرويس برای انها بسيار مهم است و اين شرکت آماده شنيدن هرگونه پيشنهاد و يا انتقاد کاربران خود می باشد چرا که اين پيشنهادات و انتقادات باعث ارتقاء سيستم خواهند شد.

نحوه کار بسیار ساده می باشد و پس از ثبت نام در سایت فایل STL مورد نظر را که به هردلیلی مخدوش می باشد(باز بودن Polygon, ایرادات Normal و …) را آپلود کرده و پس از چند لحظه فایل اصلاح شده را دانلود کنید.طبق ادعای این شرکت ۹۶ درصد از فایل های آپلود شده اصلاح می شوند.نکته دیگر اینکه با توجه به اینکه Materialise سرآمد این تکنولوژیست و توقع از راه اندازی این سرویس از طرف کاربران بسیار بالا می باشد٬ فقط یک ماه رایگان می توانید از این سیستم استفاده کنید و پس از آن ماهیانه ۱۵ دلار باید هزینه پرداخت کنید که این خود نشانگر کارا بودن سیستم می باشد.

 معرفی سرويس اينترنتی 3DprintCloud


خدمات پرینت سه بعدی نیکانو

اگر اینستاگرامی هستید @Nikano_3dp را دنبال کنید.

به کانال نیکانو در تلگرام بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *