آنجا که هنر و صنعت بهم می‌رسند استفاده از سی‌ ان‌ سی فوم در هنر
آنجا که هنر و صنعت بهم می‌رسند: استفاده از سی‌ ان‌ سی فوم در هنر
فوریه 23, 2022
ساخت حجم برجسته مینیاتوری با سی ان سی فوم
آوریل 27, 2022

معرفی شرکت کانادایی ارائه دهنده خدمات سی ان سی فوم

لوازم صحنه برای مراسمات، نمایشگاه‌ها، دفاتر کار، قهرمانان کارتونی، قهرمانان دنیای واقعیت، و قهرمانان فیلم‌ها.

مجسمه‌های فومی تراشیده شده با خدمات سی ان سی فوم سفارشی، وسیله‌ هایی عالی برای تبلیغات، آگهی، و ساخت لوازم صحنه هستند. شرکت Custom Engineered Arts می‌تواند ماکت‌ها و چهره‌های واقعی‌ نما را برای رویدادها، نمایشگاه‌ ها، اهداف تبلیغاتی، و موارد دیگر تولید کند. آنها در زمینه خدمات ساخت ماکت‌ های کیفیت بالا، صاحب تخصص هستند و از استعدادهایشان برای تأمین لوازم صحنه و چهره‌های واقعی‌ نما، ماکت‌های مقیاس‌دار، و طراحی تابلو ها و بیلبوردهای تبلیغاتی برای شرکت‌ها و رویدادها در سرتاسر کانادا و ایالات متحده استفاده می‌کنند. آنها سفارشات به مقصد تورنتو، مونترال، اوتاوا، نیویورک، شیکاگو، میامی، لاس‌وگاس و سرتاسر آمریکای شمالی را تحویل می‌دهند. با کمک شرکت آنها، مشتریان می‌توانید در رویداد یا نمایشگاه بعدیشان، به کمک خدمات سی ان سی فوم چهره‌های کارتونی، قهرمانان، بازیگران سینما، و افراد مشهور را بصورتی واقعی‌ نما به نمایش بگذارند. آنها خدمات خود را به رویدادها و امور شرکتی و خصوصی ارائه می‌دهند. همچنین در تولید دکوراسیون مهمانی، ساخت صحنه، طراحی داخلی و برندسازی مهارت دارند. شما می‌توانید شخصیت‌های کارتونی، قهرمانان فیلم‌ها، حیوانات و جانوران افسانه‌ای، لوازم و مناظر صحنه، ماکت‌هایی در اندازه واقعی از اشیاء، و موارد دیگر را داشته باشید. ایده شما هر چه که باشد، آنها می‌توانند به کمک خدمات سی ان سی فوم به واقعیت تبدیل کنند.

ما به دیدگاه‌ ها و ایده‌ های شما حیات می‌بخشیم

شروع ساخت مجسمه‌ های ساخته شده با خدمات سی ان سی فوم ، به وسیله مشتری رقم می‌خورد. هنگامی که شما ایده‌ای را با ما در میان می‌گذارید، صرفنظر از آن که چه ایده‌ای باشد، ما تلاش وافر به خرج می‌دهیم تا آن را به پایان برسانیم. تیم بسیار ورزیده ما ابتدا ایده شما را ترسیم می کند تا به مشتریان نشان دهد که باید منتظر چه چیزی باشند. پس از آن، با تأیید شما، ما این طرح‌ ها را به فایل‌های طراحی سه‌ بعدی کامپیوتری تبدیل می‌کنیم که با دستگاه‌  سی ان سی، فوم را برش می‌دهند، یعنی روتر های CNC و فوم‌تراش‌های CNC، همخوانی دارند. هنگامی که مدل شما ساخته شد، تیم‌های ما آن‌ ها را کاملاً پرداخت‌ کاری و آماده‌ سازی می‌کنند و تنظیمات لحظات آخری، شکل‌ دهیِ دقیق نهایی، و جزئیات لازم را انجام می‌دهند. در رابطه با چهره‌ های واقعی‌ نما، ما بیشترین زمان را صرف پردازش جزئیات می‌کنیم، زیرا تلاش برای انجام جزئیات کار، ضروری است. پس از اتمام این مرحله، مجسمه فومی بصورت دستی رنگ‌آمیزی شده و با یک لایه محافظ از ماده شبه‌ پلاستیک پوشش داده می‌شود تا از آن در برابر تأثیرات هوا و عناصر محافظت کند. این بدان معنی است که مجسمه‌های ما را می‌توان برای مدتی در فضای مسقف و نیز غیرمسقف استفاده کرد. هنگام گفتگو با ما، لطفاً نحوه بهره‌برداری از ماکت‌ها، لوازم صحنه، یا دکوراسیون خود را حتماً بیان نمایید تا بتوانیم آنها را مطابق با آن آماده‌ سازی کنیم.

تیم‌ های شرکت ما با ارائه طیف گسترده‌ای از استعدادها و لوازم صحنه، قابلیت‌ های لازم برای حیات بخشیدن به تمام دیدگاه‌ ها و ایده‌ های شما را دارند. ما با کمک تیم‌ های خلاق‌ مان، توانمندی ساخت هر  شیء، تابلو یا علامت، محصول تبلیغاتی یا حروف فومی سفارشی را داریم. فوم غالباً در ساخت صحنه‌های مجزا، لوازم صحنه، در تلویزیون یا فیلم‌ها، یا در دکوراسیون سفارشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما می‌توانیم ماکت هر محصولِ مورد نظر شما یا شرکت‌تان را بسازیم تا به‌عنوان وسیله تبلیغاتی، دکوراسیون، و یا برای هر منظوری که مناسب می‌دانید استفاده شود. لطفاً به نمونه کارهای ما نظری بیندازید تا برخی از پروژه‌های ما را مشاهده کرده، و آنچه را که ما می‌توانیم برای شما انجام دهیم، دستگیرتان شود.

مزایای استفاده از خدمات سی ان سی فوم برای مجسمه‌سازی

مزایای استفاده از سی ان سی فوم برای ساخت ماکت‌ ها، چهره‌ ها و مجسمه‌های واقعی‌ نما، و موارد دیگر این است که هسته فوم بسیار چند منظوره و بادوام بوده و نصب و جابجایی آن آسان است و بسیار مقرون به صرفه‌ تر از سایر وسایل مجسمه‌ سازی و هنری است. شما با کمک شرکت Custom Engineered Arts می‌توانید ماکت‌هایی بزرگ، ارزان و باکیفیت را برای استفاده در رویدادها، خانه، یا دفتر کار خود داشته باشید. چیزی که ما را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند، توجه ما به جزئیات و میزان زمانی است که مایلیم برای کسب رضایت مشتری سرمایه‌گذاری کنیم. اگر شما با یک ایده به ما مراجعه نمایید، ما بهترین نتایج  و بالاترین کیفیت کار موجود در بازار را به صورتی تضمین شده به شما تحویل خواهیم داد. این موضوع علی‌الخصوص در مورد ساخت چهره‌های واقعی‌ نما صادق است، جایی که کیفیت و واقعی‌ نمایی باعث می‌شود همان تأثیری به مخاطب منتقل شود که چهره واقعی شما به آنان منتقل می‌کند. ما با ارائه کاری با بالاترین کیفیت، تضمین می‌کنیم که توجه مخاطبان شما به وسایل صحنه سفارشی‌ تان جلب خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *