معرفی یک روش رنگ آمیزی برای قطعات پرینت سه بعدی
ژانویه 22, 2016
تایم لپس اسمبل کردن ماکت پرینت سه بعدی
فوریه 4, 2016

معرفی Yobi3d – گوگلی برای جستجوی فایل های سه بعدی

اخبار دنیای پرینت سه بعدی


 فضای پرینت سه بعدی به سرعت در حال توسعه یافتن است.آینده این تکنولوژی یه سختی قابل پیش بینی است و حد و مرزهایش فراتر از درک امروزی ما می باشد.

یکی از مسائلی که قابل پیش بینی می باشد، وجود میلیون ها طرح سه بعدی رایگان در اینترنت می باشد که میتوان دانلود و پرینت کرد.می توانید عینک مورد علاقه خود را شخصی سازی کنید،دانلود و پرینت کنید.به همین راحتی!!!

Screenshot 2016-01-25 00.35.24

Yobi3d آغازگر این مسیر می باشد.هر چند که در حال حاضر سایت های فراوانی هستند که میتوان با جستجو در آنها طرح های بسیاری پیدا کرد اما اغلب اوفات پیدا کردن طرح مورد نظر در بعضی سایت ها با دشواری همراه است.همانطور که امروزه بدنبال هرآنچه که در اینترنت باشیم اول از همه بسراغ موتور جستجوی گوگل می رویم و یا به اصطلاح جدیدتر “گوگل میکنیم”،در Yobi3d هم می توانیم طرح سه بعدی مورد نطر خود را تنها با تایپ کردن نام آن جستجو کنیم.

نتیجه جستجو ها در حال حاضر از سه سایت Turbosquid , Active3D.netGradcad میباشد که در آینده حتما وسعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

پس از جسجو کردن نام آبجکت مورد نظر لیستی از طرح های پیدا شده نمایش داده می شود که با کلیک بر روی هر کدام در یک پاپ آپ جداگانه بزرگ نمایش داده می شود.قابلیت Rotate و زوم کردن را در منوی سمت راست مشاهده می کنید.همچنین می توانید حجم را بصورت Solid و یا Wireframe مشاهده کنید.اطلاعاتی از سایت اراپه دهنده طرح٬تعداد پولیگان ها و ورتکس ها نیز نمایش داده می شود.همچنین می توانید طرح ها در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

Screenshot 2016-01-26 01.22.37

از قابلیت های جستجو نیز می توان به انتخاب فرمت فایل٬حداقل و حداکثر ورتکس ها و پولیگان ها اشاره کرد که کمک زیادی به انتخاب فایل مناسب جهت پرینت سه بعدی میکند.


خدمات پرینت سه بعدی نیکانو

مقالات اختصاصی نیکانو

اگر اینستاگرامی هستید @Nikano_3dp را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *