کاربردهای سی ان سی فوم

امروزه هر چقدر هم که " تولید افزایشی" ترند شده باشد و انواع و اقسام تکنولوژی های خدمات پرینت سه بعدی گسترش پیدا کرده باشد،اما همچنان "تولید کاهشی" و ماشین آلات CNC جایگاه خود را در صنایع حفظ کرده اند.

مفتخر هستیم در چهارمین سال فعالیت خودمان، خدمات سی ان سی فوم 5 محور را نیز به لیست خدماتمان اصافه کنیم و در این مطلب قصد داریم کاربرد های سی ان سی فوم را برای شما با ذکر تصویر ملموس تر کنیم.کاربردهای سی ان سی فوم، جدیدترین خدمات مجموعه نیکانو حیطه بزرگی از کارهای خدماتی، دکوری و صنعتی را شامل می شود.

اولین نکته ای که باید در رابطه با کاربردهای سی ان سی فوم بدانید این است که مزیت آن ، "ساخت در اشل بزرگ" در "زمان کمتر" می باشد.بعنوان مثال اگر پرینت سه بعدی یک مجسمه 2 متری نیاز به 1000 ساعت پرینت و تقسیم کردن آن به 40 قسمت باشد، ساخت همان مجسمه از طریق سی ان سی فوم 5 محور در کمتر از 100 ساعت و کمتر از 10 تکه، قابل انجام است.پس سرعت ساخت، هزینه کمتر و ساخت در اشل بزرگ از مزیت های سی ان سی فوم می باشد.

خروجی کار از سی ان سی فوم پس از عملیات پرداخت و فایبرگلاس طاهری شکیل و بسیار تمیز خواهد داشت.

دکوراسیون : اعم از داخلی و خارجی، دیوارهای طراح داره موقت و دائم برای مراسم ها و مناسبت ها

فضا سازی : استفاده در فضا سازی شهری، اماکن عمومی، پارک ها، مترو و ....

مجسمه سازی : ساخت مجسمه در اشل های بزرگ

معماری و ماکت سازی : ساخت طرح و نمونه های اولیه در اشل بزرگ به منطور معرفی و یا پرزنت کردن تبلیغاتی در نمایشگاه ها و ....

نکته اینکه تمام عکس از منابع خارجی می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
پرینت سه بعدی