استفاده از روش قالبگیری سیلیکونی در کنار چاپ سه بعدی
ژانویه 17, 2019
چگونه آرتیست بهتری شویم ؟ 7
مصاحبه : چگونه آرتیست بهتری شویم ؟
ژوئن 2, 2019

کمپانی یوبیسافت محصول چاپ سه بعدی از بازی های خود عرضه می کند


Gameprint چیست ؟

ترکیبی از تکنولوژی خدمات پرینت سه بعدی با رویکرد صنایع دستی که اجازه می دهد گیمرها از لحظات شخصی گیم پلی مورد علاقه کارکتر خود را بصورت چاپ شده در اختیار داشته باشند.

کمپانی یوبیسافت محصول چاپ سه بعدی از بازی های خود عرضه می کند 1

قبل از شروع مقاله راجع به اصطلاح جدید شرکت Dimensions Mixed، شرکت واقعیت یکپارچه ارتباط دنیای مجازی و فیزیکی، برای اینکه بازیکنان بتوانند خلاقیت های خود را از طریق چاپ سه بعدی به دنیای فیزیکی منتقل نمایند، یک قرارداد با شرکت فرانسوی بازی ویدیویی یوبیسافت امضا کرد.
شرکت Mixed Dimensions ، شرکتی است که “از طریق یک پلتفرم نرم افزاری نوآورانه” فناوریهای جدیدی برای ارتباط دنیای مجازی و فیزیکی خلق میکند. در حال حاضر، قراردادی با شرکت یوبیسافت، شرکت بازیساز فرانسوی امضا کرده است.
در نتیجه، کاربران یوبیسافت قادر خواهندبود نسخه های شخصی شده از خلاقیت ها، لحظات و شخصیت های محبوب بازی خود را به صورت سه بعدی چاپ نمایند.
مو تاس لاک، مدیرعامل شرکت Mixed Dimension گفت:”ما از عرضه خدمات چاپ نوآورانه سه بعدی خود به یوبیسافت هیجانزده هستیم. این مشارکت جدید، بیشتر نشاندهنده قدرت فناوری بازی چاپی ما بوده و ادامه مأموریت ما برای توانمندکردن بازیکنان در سراسر جهان، جهت خرید آواتارها، جنگ افزارها و وسایل نقلیه سفارشی شده بازی میباشد، که در گذشته تنها در فضای بازی مجازی وجود داشتند”.
چاپ های سه بعدی را میتوان از فروشگاه های همکار تجارت الکترونیک بازی یوبیسافت خریداری نمود. اما، در آینده، بازیکنان میتوانند مستقیم ازMixed Dimensions خرید نمایند. این همکاری، صنعت محصول را کاملا تغییر داده و ما میتوانیم ببینیم که چگونه محصول بازی های سفارشی، به یک معدن طلا برای چاپ سه بعدی تبدیل میگردد.

کمپانی یوبیسافت محصول چاپ سه بعدی از بازی های خود عرضه می کند 2

تاس لاک ادامه میدهد: “مشارکت با یوبیسافت به ما امکان انتخابی شگفت انگیز از پلتفرم های بازی میدهد که در نتیجه میتوانیم قدرت نفوذ فناوری بازی چاپی را به نمایش گذاشته و مخاطبان جدیدی برای بازی پیدا نماییم.”
Gameprint بر اساس فناوری پرینت سه بعدی شرکت ساخته شده و بازیکنان را قادر میسازد لحظات گیم پلی مورد علاقه خود را با ایجاد، ضبط و سپس سفارش کلکسیون های چاپ شده سه بعدی، جمع آوری کنند. این شرکت Gameprint را به عنوان چشم اندازی برای برهم زدن محصول، با استفاده از چاپ سه بعدی توصیف میکند.
در عین حال، شرکت راه حل تثبیت کننده فایل قابل چاپ رایانه ای سه بعدی مبتنی بر ابر، را عرضه میکند تا کاربران بدون تجربه فنآوری، بتوانند چاپ کنند.
رابرت دانسکی، مدیر ارشد توسعه خرده فروشی یوبیسافت گفت: “بازیکنان ما با رسیدن به آیکونهای یوبیسافت مورد علاقه خود در بازی، بسیار هیجانزده میشوند. بنابراین، ما خوشحالیم که با مشارکت Mixed Dimensions ، شادی را برای بازیکنان خود فراهمکنیم تا طرفداران ما راهی برای داشتن این آیکونها در دنیای واقعی داشته باشند”.

منبع : all3dp


خدمات پرینت سه بعدی نیکانو

اگر اینستاگرامی هستید @Nikano_3dp را دنبال کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *